درباره ما  | تماس با ما |

سیستم ترمز هوشمند R90

سيستمي كه ضامن سلامتي سرنشينان خودرو خواهد بود.

سيستم ترمز هوشمند R90  دو وظيفه اصلي و عمده را بر عهده دارد

اولين و مهمترين عملكرد اين سيستم؛ زماني كه هست كه خدايي نكرده به اثر تصادفات پيش آمده و يا لغزندگي جاده و در كل به هر دليلي؛ خودرو حالت دوراني پيدا نموده و به دور خود مي چرخد.

در اين حالت؛ در صورت عدم توقف خودرو؛ جان تمام سرنشينان خودرو و همچنين خودرو هاي حاضر در محل واقعه؛ به شدت مورد خطر قرار مي گيرد. با بوجود آمدن چنين شرايطي؛ در صورتي كه دوران خودرو از 90 درجه بگذرد؛ سيستم به صورت تماما خودكار چهار چرخ ماشين را قفل كرده و مانع از دوران بيشتر ماشين مي شود و خودرو را بلا فاصله نگه مي دارد.

كاربرد دوم اينكه زماني كه خودرو در سطوح شيب دار سربالايي قرار داشته و در حالت توقف كامل به سر مي برد؛ اگر به هر دليلي؛ راننده بدون آنكه ترمز دستي خودرو را كشيده باشد پايش را از روي پدال ترمز بردارد؛ خودرو رو به عقب حركت خواهد كرد و امكان برخورد به خودروي پشت سر وجود دارد.

در اين حالت؛ زماني كه خودرو حركت رو به عقب خود را آغاز مي كند؛ با توجه به برنامه از پيش تعيين شده سيستم؛ با 5 سانتي متر حركت رو به عقب؛ ترمز خودرو به صورت خودكار عمل كرده و مانع از حركت رو به عقب خودرو مي شوند. اين حالت تا زماني كه خودرو مجددا آماده حركت شود ( يعني زماني كه راننده پدال گاز را فشار مي دهد) ادامه خواهد داشت.

اطلاعات تماس

  • تهران - خيابان اكباتان - كوچه نفيسي - پاساژ توحيد - شماره 15
  • 021-33906326    
  • 33904509
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top